• ماهیتابه وک آگرین

·       این تابه بزرگ و گود با لبه های بلند مخصوص پخت و پز غذاهای مخصوص آسیای شرقی می باشد. آنها برای طبخ غذاهایشان مواد غذایی را به مدت کوتاه روی حرارت زیاد در این تابه تفت می دهند، شعله تا حدی زیاد است که گاهی شعله های آتش نیز از آن بلند می شود. بدین ترتیب غذا خیلی سرخ و برشته نمی شود و فقط کمی نرم می شود، بنابر این ارزش غذای مواد غذایی نیز حفظ می شود.


ویژگی های ماهیتابه وک آگرین :


·       سایز تابه وک 30 می باشد.

·       جنس تابه سرامیکی بوده و سرامیک آن تحت لیسانس فیل استون کره جنوبی میباشد

·       جنس دسته های تابه از باکالیت میباشد دارای درب استیل سوپاپ دار میباشد.

·       ضخامت تابه 2 میلی متر میباشد.

·       به ظروف سرامیکی ظروف اکو لوژیک یا سبز گفته میشود به این معنی که این روکش  حاوی هیچ گونه ترکیب مضری برای بدن انسان نمی باشد به همین دلیل به آنها ظروف سبز و دوستدار طبیعت میگویند .

·       مواد اولیه سرامیک ظروف آگرین از کشور کره جنوبی میباشد و از ماندگاری بالایی برخوردار است

·       به خاطر روکش سرامیکی کره ای داخل این ظروف به راحتی تمیز میشوند تا حدی که اگر غذا در آن بسوزد با آب ولرم واسکاج به راحتی پاک میشود.

·       یکی از اصول زیر بنایی و مهم در ظروف نچسپ آلیاژ آلومینیوم آن است که باید بهداشتی بوده و عاری از مواد سمی و مضر برای انسان باشد از عناصرمهم این آلیاژ عنصر سرب است که مقدار این عنصر در ظروف وارداتی  بیش از حد مجاز است و از نظر استاندارد و بهداشت مورد قبول نمیباشد و عامل سرطان است


نکاتی که می بایست برای استفاده از ماهیتابه های سرامیک به آن توجه شود :


1       برای ماندگاری بیشتر : قبل از اولین استفاده حتما آن را با روغن خوراکی چرب کنید و سپس روی شعله ملایم و مناسب ظرف را گرم کنید و در آخر آن را با آب ولرم بشویید.

2      قبل ازروشن نمودن شعله داخل ظرف کمی روغن بریزید و از طبخ غذابدون روغن خوداری نمایید از ضربه زدن قاشق به روی لبه ظروف خوداری کنید.

3       لطفا ازشوک دادن به ظروف خوداری کنید (پس از طبخ سریعا آن را نشویید بگذارید ظرف خنک شود از ظروف سرامیکی برای نگهداری باقیمانده غذا در یخچال استفاده نکنید  به دلیل وجود مواد اسیدی مانند ابلیمو،سرکه ،نمک....... در غذا موجب آسیب دیدن لعاب ظروف در طولانی مدت میشود .

4      در هنگام طبخ غذا سعی کنید از اشیا نوک تیز و سخت استفاده نکنید

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ماهیتابه وک آگرین

  • مدل کالا: Agrean Vok
  • موجودی: در انبار
  • 170,000 تومان
  • 79,000 تومان